Dijital başarı hikayenizi yazmaya hazır mısınız?

idealink ekibi olarak, tüm tecrübemizle tek bir görev için bir araya geldik: Sizin fikirleriniz. Sizin memnuniyetiniz.

Hizmetlerimiz


WEB TASARIM

Organizasyonunuzu dijital dünyada en iyi şekilde temsil edecek, mobil uyumluluğu yüksek web siteleri tasarlıyoruz.

NETWORK MÜHENDİSLİĞİ

Kablolu veya kablosuz tüm network ihtiyaçlarınız için, performans ve bütçe kısıtlarınızı gözeterek, en uygun çözümlere hızla ulaşmanızı sağlıyoruz.

UYGULAMA GELİŞTİRME

İş fikrinizi gerçeğe dönüştürecek veya mevcut organizasyonunuzu daha verimli hale getirecek, ihtiyacınıza özel mobil ve web uygulamaları geliştiriyoruz.

DANIŞMANLIK

Yazılım geliştirme disiplinlerine hakim ekibimizle altyapı ve mimari, proje yönetimi, performans iyileştirme ve güvenlik konularında danışmanlık hizmeti vererek sürdürülebilir projeler geliştirmenize destek oluyoruz.

E-TİCARET

İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmış, yönetimi kolay, ödeme ve diğer entegrasyon ihtiyaçlarınızı karşılayan e-ticaret sitenizi geliştirerek ürünlerinizi müşterilerinizle en etkin şekilde buluşturmanızı sağlıyoruz.

YENİ GİRİŞİM (STARTUP) ORTAKLIĞI

Yeni girişim fikirlerinizi değerlendiriyor, yazılım geliştirme ve diğer teknik sorumlulukları üstlenerek sinerji yaratabileceğimiz ortaklıklar kuruyoruz.

Hakkımızda

2011’den bu yana farklı sektör ve teknolojilerde sürekli öğrenmeyle oluşan birikimimizi fikirlerinizle birleştiriyoruz. Güçlü bir iletişimle ihtiyaçlarınızı karşılarken potansiyel riskleri en aza indirecek süreçleri tasarlıyoruz. En iyi kullanıcı deneyimini hedefleyen ve sürdürülebilir yazılım çözümleri üretiyoruz.

Müşterilerimiz

    Başlamaya hazır mısın?
    Fikirlerinizi hayata geçirmenize yardım edebiliriz
    Sosyal ağlar