Fikirlerinizle tecrübemizi birleştiriyoruz

2011’den bu yana farklı sektör ve teknolojilerde sürekli öğrenmeyle oluşan birikimimizi fikirlerinizle birleştiriyoruz. Güçlü bir iletişimle ihtiyaçlarınızı karşılarken potansiyel riskleri en aza indirecek süreçleri tasarlıyoruz. En iyi kullanıcı deneyimini hedefleyen ve sürdürülebilir yazılım çözümleri üretiyoruz.

Yönetim Ekibi

Can KOÇOĞLU

Genel Müdür
2009 yılında Bilkent Üniversitesi Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olup, 2013'te ODTÜ Enformatik Enstitüsü Yazılım Yönetimi bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. 10 yılı aşkın süredir bulunduğu yazılım sektöründe, geliştiricilikten-proje yönetimine yazılım süreçlerinin her fazında görev almıştır. 2011 yılında kurduğu İdealink ile yenilikçi ve topluma faydalı yazılımlar üretme hedefinden şaşmadan çalışmalarına devam etmektedir.

M.Gürkan DÜNDARLI

Tasarım Müdürü
2007 yılında bilişim sektöründe aktif olarak görev almaya başladı. Network mühendisliği ve VoIP teknolojileri üzerine uzmanlaşarak çeşitli ölçeklerde birçok projede yer aldı. Kablosuz teknolojiler alanında altyapı geliştirme projelerinde bulundu. 2016 yılından itibaren arayüz tasarımı ve UI/UX alanları ile ilgilenmeye başladı. İdealink bünyesinde geliştirilen yazılımlarda kullanıcı deneyimini maksimize etmek için sürekli kendini geliştirmekte ve yenilikçi yaklaşımlardan faydalanmakta.

Bora Tahir İZGÖRDÜ

Teknik Müdür
Lisansını 2009'da İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde, yüksek lisansını 2015'te İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA programında tamamladı. Sağlık, denizcilik, otomotiv, hızlı tüketim ürünleri gibi sektörlerde büyük ölçekli yazılım projelerinin teknik tasarım ve geliştirme süreçlerinde çeşitli kademelerde rol aldı. Edindiği teknik birikimi dijital başarı hikayelerine dönüştürme hedefiyle 2018'de İdealink ailesine katıldı.

Sean Parham GOUDARZI

Mobil Mühendislik Şefi

Mobil uygulama alanında 7 yılın üzerinde tecrübeye sahip olan Sean, büyük merakı olan oyun geliştirme alanında kendini kanıtladı. Kariyerinin tamamını inovatif projeler geliştirmeye adadı. Bir çok projeye start verdi. Deneyimlerini, zamanın gereği dijitalleşmeye önem veren, bununla birlikte büyümek, maliyetleri kontrol altına almak ve azaltmak, müşteri memnuniyetini arttırmak isteyen firmalarla paylaşmak üzere aramızda.

Müşterilerimiz

    Başlamaya hazır mısın?
    Fikirlerinizi hayata geçirmenize yardım edebiliriz
    Sosyal ağlar