idealink iş fikirlerinizi dijital başarı hikayelerine dönüştürür

2011’den bu yana farklı sektör ve teknolojilerde sürekli öğrenmeyle oluşan birikimimizi fikirlerinizle birleştiriyoruz. Güçlü bir iletişimle ihtiyaçlarınızı karşılarken potansiyel riskleri en aza indirecek süreçleri tasarlıyoruz. En iyi kullanıcı deneyimini hedefleyen ve sürdürülebilir yazılım çözümleri üretiyoruz.

Web sitesi tasarımı

 

Uzman ve Tecrübeli Ekip

idealink olarak müşterilerimizin mutlu ve başarılı olmasını sağlamak için çalışıyoruz. Kendini işine adamış ekibimiz, ihtiyaçlarınızı anlayacak ve kaliteli bir web sitesi geliştirmek ve sürdürmek için en iyi araçları ve teknolojiyi seçerek başarınızı garanti edecektir.

Hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz

Müşterilerimiz farklı sektör ve geçmişlere sahip olabilir fakat idealink olarak amacımız, hedeflerimizin aynı hizada olmasını sağlamak ve elde edebileceğiniz en iyi sonucu sizlere sunmaktır.

Mobil Uygulama Geliştirme

Sadece görsel ve estetik açıdan değil, aynı zamanda yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve tutarlı bir kod tabanında harika bir kullanıcı deneyimi sağlayan uygulamalar geliştiriyoruz.

Uygulama fikirleriniz için en iyi kararları vermenize yardımcı olabiliriz.

Uygulama geliştirme süresince karşılaşabileceğiniz birçok soru vardır (ve bazıları size yabancı gelebilir). Uygulamamız native mi yoksa hibrid mi olmalı? Uygulamamız kullanıcı dostu mu? Uygulamamız hangi teknolojileri kullanmalı?

Bu alanlarda yılların sektör tecrübesi ile en iyi kararları vermenize yardımcı oluyoruz.

Danışmanlık

Oyun Geliştirme

idealink, özellikle mobil cihazlar için oyun tasarlama ve geliştirme konusunda yılların deneyimine sahiptir.

Günümüzde, özellikle mobil oyunlar çok popüler. idealink, deneyimli oyun tasarımcıları ile tamamen size özel olarak hazırlanmış oyunlar tasarlayabilir, geliştirebilir ve yayınlayabilir.

Unity3d konusunda ciddi bir uzmanlığa sahip olan ekibimiz ile oyunlarınızı Apple AppStore ve Google Play Store'da yayınlamanıza yardımcı oluyoruz.

Başlamaya hazır mısın?
Fikirlerinizi hayata geçirmenize yardım edebiliriz
Sosyal ağlar